Araç Kiralama Şartları

EHLİYET VE YAŞ Kiracının kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması ve 20 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

KİRALAMA SÜRESİ En az 1 gündür. Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır. de

ÖDEME VE DEPOZİT Araç tesliminde nakit veya Kredi Kartı ile toplam kira bedeli tahsil edilir. Geçerli pasaport ve uçuş bilgileri alınan yurtdışı müşterilerimizden depozit alınmaz. Sadece Istanbul icin 100 Euro depozito veya kredi karti silip depozito olarak alınır. Pasaportun olmaması durumunda son çalıştığınız iş yerinizi adresiniz ile birlikte belgelemeniz gerekmektedir.

SİGORTA Tüm araçlarımız 2006-2007 ve 2008 model olup Full Rent A Car kaskoludur. Sitemizde belirtilen fiyatlara Kasko ücreti dahildir.

TESLİM VE BIRAKMA Yaptığınız rezervasyonun tarafımızdan onaylanması durumunda rezervasyon formunuzda belirttiğiniz yerde ve zamanda Sabiha Gökçen Car Rental sizi karşılamak ve aracı teslim etmek mecburiyetindedir. Sabiha Gökçen Car Rental bürolarının bulunduğu yerlerde teslim bırakma ücretsizdir. Bu kentlerde teslim bırakma, önceden haber vermek koşulu ile; otel, işyeri, gar, liman vb. yerlere yapılabilir. Sabiha Gökçen Car Rental bürolarının bulunmadığı Şehirlerdeki araç teslim ve iadelerinde ek masraf olarak teslim ücreti uygulanır.

TRAFİK CEZALARI Trafik cezaları kiralayana aittir.rnAraçlarımız yurtdışına çıkartılamaz.